Nazwa forum

Opis forum


#161 2011-10-09 21:19:55

lidka013

Ekspert ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 109
Punktów :   11 

Re: Powalentynkowi

ZielonaKraina55 napisał:

lidka013 napisał:

ZielonaKraina55 napisał:


może masz racje...hihi....
ja nie mam do tego glowy...
przeca egzaminu nawet nie zdalam...hihi

i się wydało
TO TY...mścisz się za oblany egzamin

kurka...co ja ???
ja go  nie chce zdawac...
ale siem na Tobie zemszczem....i moze szybciej do Wawy przyjadem i Miśkem ze sobom wezmem...l...wytarmosimy Ciem Babo ...hihi

[b]RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUU
gdzie ten MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tu trolują.....straszą ..do walki się szykują
mykam
stad..[/
b]

lawendę zebrac muszę

Offline

 

#162 2011-10-09 21:20:30

ZielonaKraina55

Stały wyspiarz-maruda

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 229
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

solmaremi.jest dalej modem..

fdzie?????
Danusia dzisiaj sprawdzala i mowila ze nie ma....chiba zle widziala....
aaaa ...to plasiam ;-)
u mnie miga na czerwono


Czasem jestem a czasem nie ...czasem mnie nie ma  a jestem...bo zapomniałam się wylogować ...Buziaki
http://emotikona.pl/gify/pic/robak.gif

Offline

 

#163 2011-10-09 21:20:59

agusblu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Hejka:))
No to doczytałam, pojęłam i wreszcie wiem o co chodzi. Tu jesteśmy dla zbanowanych przez wredne modki - idiotki, a tam ze względu na sentyment i takie tam... hihi... może być?
Lidzia, awatarka też bym chciała, ale zanim to opanuję, to spać pójdę, więc nawet nie zaczynam...
Zieloniutka cieszę się i zazdroszczę jednocześnie spotkania z legendą Naszego forum Miśką! Wyobrażam sobie jak było super, gadać z TAKĄ babą! hihi... Myślę, że zdjęcia na pewno do albumu swojego farmerskiego zrobiłaś, i mogłabyś się pochwalić jakby co... Tylko nie gadaj, że się nie da, albo że Misiek nie pozwolił... Dawaj to zdjęcie i już! hihi...
Zobaczę, czy będę umiała zrobić grube literki... hmm...

Ostatnio edytowany przez agusblu (2011-10-09 21:21:43)

Offline

 

#164 2011-10-09 21:26:59

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

bo.miśka napisał:

Heloł ewryłan
idę sobie po kawę i poczytać co w trawie piszczy
bo trochę widzę napiszczeliście tutaj
a myślałam że będzie jakis ignor na to miejsce
po wczorajszym dniu
ale chyba nie :d
no chyba że tych kilka stron to same informacje o ignorze dla mnie

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … l41XLunRUw

Witaski Miśka...bo Danusia mnie chyba nie zauważyła:*

Offline

 

#165 2011-10-09 21:28:45

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

ZielonaKraina55 napisał:

norbijas napisał:

solmaremi.jest dalej modem..

fdzie?????
Danusia dzisiaj sprawdzala i mowila ze nie ma....chiba zle widziala....
aaaa ...to plasiam ;-)
u mnie miga na czerwono

http://screenshooter.net/1757749/qkffkew
tu masz link zajrzyj...teraz screena robilem

Ostatnio edytowany przez norbijas (2011-10-09 21:29:34)

Offline

 

#166 2011-10-09 21:29:01

betiwol

Uczący się

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 74
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

A  tu Was znlazłammmm:)

odpadłam, bo 21 wybiła...

Offline

 

#167 2011-10-09 21:29:25

lidka013

Ekspert ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 109
Punktów :   11 

Re: Powalentynkowi

agusblu napisał:

Hejka:))
No to doczytałam, pojęłam i wreszcie wiem o co chodzi. Tu jesteśmy dla zbanowanych przez wredne modki - idiotki, a tam ze względu na sentyment i takie tam... hihi... może być?
Lidzia, awatarka też bym chciała, ale zanim to opanuję, to spać pójdę, więc nawet nie zaczynam...
Zieloniutka cieszę się i zazdroszczę jednocześnie spotkania z legendą Naszego forum Miśką! Wyobrażam sobie jak było super, gadać z TAKĄ babą! hihi... Myślę, że zdjęcia na pewno do albumu swojego farmerskiego zrobiłaś, i mogłabyś się pochwalić jakby co... Tylko nie gadaj, że się nie da, albo że Misiek nie pozwolił... Dawaj to zdjęcie i już! hihi...
Zobaczę, czy będę umiała zrobić grube literki... hmm...

literki kolorki i buźki ..bez problemu
to cytowanie to koszmar
a awatarek....nie mozliwy...bbbuuuuuuuuuuuuuuuuu

pisząc na dwóch forach nie mam czasu ani na gg
ani na wklepanie awatarka..nie daję sie i juz

Offline

 

#168 2011-10-09 21:29:53

ZielonaKraina55

Stały wyspiarz-maruda

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 229
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

agusblu napisał:

Hejka:))
No to doczytałam, pojęłam i wreszcie wiem o co chodzi. Tu jesteśmy dla zbanowanych przez wredne modki - idiotki, a tam ze względu na sentyment i takie tam... hihi... może być?
Lidzia, awatarka też bym chciała, ale zanim to opanuję, to spać pójdę, więc nawet nie zaczynam...
Zieloniutka cieszę się i zazdroszczę jednocześnie spotkania z legendą Naszego forum Miśką! Wyobrażam sobie jak było super, gadać z TAKĄ babą! hihi... Myślę, że zdjęcia na pewno do albumu swojego farmerskiego zrobiłaś, i mogłabyś się pochwalić jakby co... Tylko nie gadaj, że się nie da, albo że Misiek nie pozwolił... Dawaj to zdjęcie i już! hihi...
Zobaczę, czy będę umiała zrobić grube literki... hmm...

witaj Kochana....
wez mnie nawet nie wkurzaj...aparaty wyjęłyśmy ...chętnie...obie...hihi
miałyśmy pana o focię poprosić...ale...
pan podał pana Danielsa...i ...myk...gadu gadu....nagle 22 ...kibelek..tramwaj...buziaki...łezy...baj baj...
bimbaj pojechał z Miśką....tylko eska wysłałam z ????


Lidusia ...Tysiem Kobietko uspokòj...ja jesio wybory oglądam...nie mam czasu na kibelek...a przez Ciebie ganiam i fonika oparxkałam...no wiesz???


Miśka....Kobietonie Kochany WITAJ !!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez ZielonaKraina55 (2011-10-09 21:33:07)


Czasem jestem a czasem nie ...czasem mnie nie ma  a jestem...bo zapomniałam się wylogować ...Buziaki
http://emotikona.pl/gify/pic/robak.gif

Offline

 

#169 2011-10-09 21:32:17

betiwol

Uczący się

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 74
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Rozmowa taka ciekawa, jak widzę się toczy... po mojej sowie do NIEGO, w nocy dostałam po łebku, razem z Norbim...

Offline

 

#170 2011-10-09 21:32:51

danuta29

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.

A co do Kryśki. Ja nie obarczałabym ją o wszystkie te zgryźliwe posty. Jaki by miała w tym interes i cel, zwłaszcza ona. No chyba, że Kryśka, to każdy, kto mówi zgryźliwie. Kryśka to historia, nie powiem ciekawa i zakończona.

Proponuję zostawić bole i zaszłości i zacząć raz jeszcze....... od początku.

Offline

 

#171 2011-10-09 21:34:25

marta861114

Zdający egzamin

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

lidka013 napisał:

agusblu napisał:

Hejka:))
No to doczytałam, pojęłam i wreszcie wiem o co chodzi. Tu jesteśmy dla zbanowanych przez wredne modki - idiotki, a tam ze względu na sentyment i takie tam... hihi... może być?
Lidzia, awatarka też bym chciała, ale zanim to opanuję, to spać pójdę, więc nawet nie zaczynam...
Zieloniutka cieszę się i zazdroszczę jednocześnie spotkania z legendą Naszego forum Miśką! Wyobrażam sobie jak było super, gadać z TAKĄ babą! hihi... Myślę, że zdjęcia na pewno do albumu swojego farmerskiego zrobiłaś, i mogłabyś się pochwalić jakby co... Tylko nie gadaj, że się nie da, albo że Misiek nie pozwolił... Dawaj to zdjęcie i już! hihi...
Zobaczę, czy będę umiała zrobić grube literki... hmm...

literki kolorki i buźki ..bez problemu
to cytowanie to koszmar
a awatarek....nie mozliwy...bbbuuuuuuuuuuuuuuuuu

pisząc na dwóch forach nie mam czasu ani na gg
ani na wklepanie awatarka..nie daję sie i juz

ja sie zaraz pogubie

chcialam sygnaturke wkleic ale tez mi cos nie szlo i nawet nie mam jak poprobowac

Offline

 

#172 2011-10-09 21:36:59

 Soldati

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Ale  sie rozpisaliście , że nadążyć nie idzie o co chodzi z tym mr xj700 coś tam nawet ja za niego oberwałem co nie było......
Ok uciekam mam trochę na głowie dziś i do tego jeszcze mega nerwy ...


http://img683.imageshack.us/img683/7937/53978211.jpg

Czy moje "nie chcę" wymaga uzasadnienia? Czy muszę się tłumaczyć z tego, że "nie chcę"? Czy nie wystarczy sam fakt: nie chcę?

Offline

 

#173 2011-10-09 21:40:17

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

danuta29 napisał:

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.

A co do Kryśki. Ja nie obarczałabym ją o wszystkie te zgryźliwe posty. Jaki by miała w tym interes i cel, zwłaszcza ona. No chyba, że Kryśka, to każdy, kto mówi zgryźliwie. Kryśka to historia, nie powiem ciekawa i zakończona.

Proponuję zostawić bole i zaszłości i zacząć raz jeszcze....... od początku.

Tu akurat się zgadzam...bo zaraz będziemy sami siebie podejrzewać

Offline

 

#174 2011-10-09 21:41:12

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

danuta29 napisał:

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.

A co do Kryśki. Ja nie obarczałabym ją o wszystkie te zgryźliwe posty. Jaki by miała w tym interes i cel, zwłaszcza ona. No chyba, że Kryśka, to każdy, kto mówi zgryźliwie. Kryśka to historia, nie powiem ciekawa i zakończona.

Proponuję zostawić bole i zaszłości i zacząć raz jeszcze....... od początku.

nie masz racji danuta..ta osoba .to problem..malo wiesz..badz udajesz ze nie wiesz..

Offline

 

#175 2011-10-09 21:41:52

agusblu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

danuta29 napisał:

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.
(...)

Hej Danusia:)) Jak to piszesz, że link na wątku podany? O mamo, to po co nam tu obcy??? hm... no chyba, że chcemy, bo ja sama już nie wiem...

Zieloniutka, łooooo mamoooo toż jak można było taką gafę strzelić??? No nic, grunt, że się nagadałyście ile wlezie i jest okej, a w sumie to niedaleko do siebie macie, to pewnie jeszcze będzie okazji do spotkania niejednego...hihi...

Ostatnio edytowany przez agusblu (2011-10-09 21:43:22)

Offline

 

#176 2011-10-09 21:42:58

bo.miśka

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 249
Punktów :   11 
WWW

Re: Powalentynkowi

Zielona , Danuto
dzięki za te słowa, wiecie które
nadawanie na wspólnych falach jest fajne
a kto mi podpadł to podpadł, bo pierdzielenia o szopenie nie znoszę i znosić nie zamierzam, mogę tolerować w przypadkach szczególnych ale akurat taki tutaj nie ma miejsca, ja szanuje swoje słowa i nawet jeżeli się w czymś zapędzę to nie udaję że tego nie powiedziałam, jak zmieniam zdanie to się do tego przyznaję i tak dalej i tak dalej i .... jak to Zielona określiła, asertywność RULEZ

słit focia do albumu miała byc zrobiona wczoraj ale żesmy tyle gadały, nawijały, pytlowały że żeśmy zapomniały
no ale niedługo znowu się spotkamy to nadrobimy
ale i tak nie pokażemy bo po co macie wiedzieć jak wygląda babochłop czyli ja!!!
zielona to jak mnie zobaczyła to chciała uciekać ale ją ludzie wysiadający z autobusu przyblokowali i nie miała wyjści, musiała iść ze mną
ale próbowała się mnie pozbyc, że niby knajpy szukamy ale knajpa zniknęła ( yhym yhym akurat)
kilka razy mnie przegoniła po Długiej w te i we wte i coś tam mamrotała pod nosem
ale ja byłam przewidująca i w wygodnym obuwiu przybyłam więc w końcu zakumała że się mnie NIE pozbędzie i do knajpy wlazłyśmy
a potem to było już tylko gorzej, masakra,
karte dań wsadziła w piankę kawową i machała nią na wszystkie strony , potem cukru mi nie chciała oddać, a najgorsze było jak zaczęła wyjmować lód ze szklanki, no mówię wam wstyd że ho ho ho!!!
a potem to nie wiem co było, bo cały czas gadałam i nie słuchałam co mówiła więc nie wiem co mówiła ;P
jak już w końcu udało mi się namówić ją żeby skończyć to spotkanie to wyobraźcie sobie kazała mi jeszcze to WC na dworcu iść bo niby że tam tak fajnie, no porażka, a i parasol mi cały czas wyrywała z rąk a potem zamiast wsiąść grzecznie do autobusu i dać mi spokój, to polazła za mna do tramwaju i razem musiałysmy jechać, ja to nawet udawałam że zgubiłam bilet żeby wysiąść na pierwszym przystanku i się w końcu uwolnić ale nie nie, nic z tego, kazała mi szukac i nawet wiedziaął gdzie, ale ufffffffffff, w końcu wysiadała
całe szczeście że niedługo znowu się spotkamy to już nigdy więcej nie będę musiała znosić jej towarzystwa

normalnie zajefajny wieczór był to !! jak dwie kumpele od lat !!!!!!!!!!!

tak mniej więcej wyglądałysmy, oczywiście MY jestesmy PIĘKNIEJSZE :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6nFmHOorwSowRa7LsyPt1F5gDa2J8Imd6ZwPACV_mT1s4VOXAk_r-K7_a

Ostatnio edytowany przez bo.miśka (2011-10-09 21:53:31)


Żółta krowa w kropki bordo żuła trawę kręcąc mordą,
w Szczebrzeszynie w koniczynie usłyszała o twym czynie
chrząszcze brzmią już o tym w trzcinie i już trąbią słonie w gminie
a stół z powyłamywanymi nogami na to: niemożliwe

Offline

 

#177 2011-10-09 21:44:50

lidka013

Ekspert ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 109
Punktów :   11 

Re: Powalentynkowi

betiwol napisał:

Rozmowa taka ciekawa, jak widzę się toczy... po mojej sowie do NIEGO, w nocy dostałam po łebku, razem z Norbim...

nic nie rozumiem
wytłumacz tu lub sówke wyślij

no wszyscy na mnie krzyczą , do Krzysia zielona dołaćzyła

Marta po co ci sygna
awatarka wklep......a potem mnie nauczysz...mój niby ciągle za duży z którejś ..strony

i mam prośbę
WDEPNIJCIE PO 22...TAM, czyli Nasze forum..cosik podam--Y

Offline

 

#178 2011-10-09 21:46:37

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

agusblu napisał:

danuta29 napisał:

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.
(...)

Hej Danusia:)) Jak to piszesz, że link na wątku podany? O mamo, to po co nam tu obcy??? hm... no chyba, że chcemy, bo ja sama już nie wiem...

Zieloniutka, łooooo mamoooo toż jak można było taką gafę strzelić??? No nic, grunt, że się nagadałyście ile wlezie i jest okej, a w sumie to niedaleko do siebie macie, to pewnie jeszcze będzie okazji do spotkania niejednego...hihi...

masz racje agusia...zaklada sie cos dla nas..a jednoczesnie jest link dla wszystkich...gdzie tu konsekwencja..logika..rozum...

Offline

 

#179 2011-10-09 21:47:23

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

danuta29 napisał:

Hej, hej, hej....
wróciłam na chwilę......
Fajnie, że solodarność wątkowa nie umarła.

Doczytałam.... XJocik to ktoś z naszych byłych. Ma bana za walkę o Miśkę, Zieloną i Raw.... O tym forum wie z głównego wątku - tam był link.

A co do Kryśki. Ja nie obarczałabym ją o wszystkie te zgryźliwe posty. Jaki by miała w tym interes i cel, zwłaszcza ona. No chyba, że Kryśka, to każdy, kto mówi zgryźliwie. Kryśka to historia, nie powiem ciekawa i zakończona.

Proponuję zostawić bole i zaszłości i zacząć raz jeszcze....... od początku.

nie masz racji danuta..ta osoba .to problem..malo wiesz..badz udajesz ze nie wiesz..

Norbi ja też nic nie wiem...no i dlaczego na głównych podaliście link...ja dostałam mailem

Offline

 

#180 2011-10-09 21:48:56

danuta29

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

nie masz racji danuta..ta osoba .to problem..malo wiesz..badz udajesz ze nie wiesz..

Norbi - udawać to ja mogę w pracy, że wszystko jest ok, przykleić sobie słuzbowy uśmieszek i pracować. Tu nie mam potrzeby i ochoty na udawanie.  W każdym bądź razie dla mnie Kryśka nie jest problemem i nawet z sentymentem ją wspominam.

W kwestii linku - był przez krótką chwilę. Nie pamietam kto go tam podał, ale szybko zniknął. Chyba to było dla osób, które nie mają gg......

Ostatnio edytowany przez danuta29 (2011-10-09 21:50:41)

Offline

 

#181 2011-10-09 21:49:57

marta861114

Zdający egzamin

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

bo.miśka napisał:

Zielona , Danuto
dzięki za te słowa, wiecie które
nadawanie na wspólnych falach jest fajne
a kto mi podpadł to podpadł, bo pierdzielenia o szopenie nie znoszę i znosić nie zamierzam, mogę tolerować w przypadkach szczególnych ale akurat taki tutaj nie ma miejsca, ja szanuje swoje słowa i nawet jeżeli się w czymś zapędzę to nie udaję że tego nie powiedziałam, jak zmieniam zdanie to się do tego przyznaję i tak dalej i tak dalej i .... jak to Zielona określiła, asertywność RULEZ

słit focia do albumu miała byc zrobiona wczoraj ale żesmy tyle gadały, nawijały, pytlowały że żeśmy zapomniały
no ale niedługo znowu się spotkamy to nadrobimy
ale i tak nie pokażemy bo po co macie wiedzieć jak wygląda babochłop czyli ja!!!
zielona to jak mnie zobaczyła to chciała uciekać ale ją ludzie wysiadający z autobusu przyblokowali i nie miała wyjści, musiała iść ze mną
ale próbowała się mnie pozbyc, że niby knajpy szukamy ale knajpa zniknęła ( yhym yhym akurat)
kilka razy mnie przegoniła po Długiej w te i we wte i coś tam mamrotała pod nosem
ale ja byłam przewidująca i w wygodnym obuwiu przybyłam więc w końcu zakumała że się mnie pozbędzie i do knajpy wlazłyśmy
a potem to było już tylko gorzej, masakra,
karte dań wsadziła w piankę kawową i machała nią na wszystkie strony , potem cukru mi nie chciała oddać, a najgorsze było jak zaczęła wyjmować lód ze szklanki, no mówię wam wstyd że ho ho ho!!!
a potem to nie wiem co było, bo cały czas gadałam i nie słuchałam co mówiła więc nie wiem co mówiła ;P
jak już w końcu udało mi się namówić ją żeby skończyć to spotkanie to wyobraźcie sobie kazała mi jeszcze to WC na dworcu iść bo niby że tam tak fajnie, no porażka, a i parasol mi cały czas wyrywała z rąk a potem zamiast wsiąść grzecznie do autobusu i dać mi spokój, to polazła za mna do tramwaju i razem musiałysmy jechać, ja to nawet udawałam że zgubiłam bilet żeby wysiąść na pierwszym przystanku i się w końcu uwolnić ale nie nie, nic z tego, kazała mi szukac i nawet wiedziaął gdzie, ale ufffffffffff, w końcu wysiadała
całe szczeście że niedługo znowu się spotkamy to już nigdy więcej nie będę musiała znosić jej towarzystwa

normalnie zajefajny wieczór był to !! jak dwie kumpele od lat !!!!!!!!!!!

tak mniej więcej wyglądałysmy, oczywiście MY jestesmy PIĘKNIEJSZE :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … XAk_r-K7_a

jestes niesamowita ale to juz wiesz
i udlawilabym sie przez Ciebie rafaello i te wiorki wyladowalyby na monitorze

Offline

 

#182 2011-10-09 21:50:30

lidka013

Ekspert ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 109
Punktów :   11 

Re: Powalentynkowi

bo.miśka napisał:

Zielona , Danuto
dzięki za te słowa, wiecie które
nadawanie na wspólnych falach jest fajne
a kto mi podpadł to podpadł, bo pierdzielenia o szopenie nie znoszę i znosić nie zamierzam, mogę tolerować w przypadkach szczególnych ale akurat taki tutaj nie ma miejsca, ja szanuje swoje słowa i nawet jeżeli się w czymś zapędzę to nie udaję że tego nie powiedziałam, jak zmieniam zdanie to się do tego przyznaję i tak dalej i tak dalej i .... jak to Zielona określiła, asertywność RULEZ


tak mniej więcej wyglądałysmy, oczywiście MY jestesmy PIĘKNIEJSZE :
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … XAk_r-K7_a

ŁO matko miśka jesteś .rabnięta ..kobieto skąd ty to bierzesz???bo przecież nie z mózgu...czyli głowy
lapek zaplułam juz cały....a nie powiem gdzie jeszcze mokro mi

Offline

 

#183 2011-10-09 21:51:53

agusblu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

No kurtka na wacie!!! Ja to chyba ocipieję z tej Miśki!Czytając o tym spotkaniu, tak się popłakałam, że literek nie widziałam i resztę opowiadania musiałam sobie dowyobrażać... hihi... no oczywiście potem, jak już łzy powycierałam to żem sobie doczytałam i znowu się popłakałam! Misia, ja już słów pochwały dla Ciebie nie mam, jaki Ty masz niesamowity dar opisywania nawet tak "banalnych" rzeczy, jakim jest spotkanie, dwóch babeczek... hihi... Wiem, zaraz dostanie mi się za to banalne... hihi... i czekam na to z niecierpliwością! Jupi!!! 

Ostatnio edytowany przez agusblu (2011-10-09 21:52:30)

Offline

 

#184 2011-10-09 21:53:44

 Soldati

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Większość ludzi dostała link na gg Norbi tez ale chyba jego numer nieaktualny reszta dostała sową i bea dostała emailem bo o to prosiła że jest jej łatwiej


http://img683.imageshack.us/img683/7937/53978211.jpg

Czy moje "nie chcę" wymaga uzasadnienia? Czy muszę się tłumaczyć z tego, że "nie chcę"? Czy nie wystarczy sam fakt: nie chcę?

Offline

 

#185 2011-10-09 21:59:28

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

danuta29 napisał:

norbijas napisał:

nie masz racji danuta..ta osoba .to problem..malo wiesz..badz udajesz ze nie wiesz..

Norbi - udawać to ja mogę w pracy, że wszystko jest ok, przykleić sobie słuzbowy uśmieszek i pracować. Tu nie mam potrzeby i ochoty na udawanie.  W każdym bądź razie dla mnie Kryśka nie jest problemem i nawet z sentymentem ją wspominam.

W kwestii linku - był przez krótką chwilę. Nie pamietam kto go tam podał, ale szybko zniknął. Chyba to było dla osób, które nie mają gg......

sprawa xl740....osoba....kreci..lawiruje...dostaje adres...jakby to byl staly czlonek ekipy..
link byl na watku...niewazne ile byl..kazdy moze tu zajrzec...

Ostatnio edytowany przez norbijas (2011-10-09 22:00:28)

Offline

 

#186 2011-10-09 22:01:03

bo.miśka

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 249
Punktów :   11 
WWW

Re: Powalentynkowi

no ale że co??
nareszcie mogę pisac bez zastanawiania się czy sie komus podoba czy nie
więc dławienie się i inne oplucia będa tu na porządku dziennym
lojalnie uprzedzam żeby potem nie było jakichs pretensji że niby komus coś się zalało, pobrudziło, owiórkowało
nie ma tak, nie przygotowani WYSTĄP i po śliniaki MARSZ
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyCxLmSWGlbU1QsntnpcpnxRW9Q8nD-14MtE5sd3IhlkVPECoz


Żółta krowa w kropki bordo żuła trawę kręcąc mordą,
w Szczebrzeszynie w koniczynie usłyszała o twym czynie
chrząszcze brzmią już o tym w trzcinie i już trąbią słonie w gminie
a stół z powyłamywanymi nogami na to: niemożliwe

Offline

 

#187 2011-10-09 22:04:11

lidka013

Ekspert ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 109
Punktów :   11 

Re: Powalentynkowi

Soldati napisał:

Większość ludzi dostała link na gg Norbi tez ale chyba jego numer nieaktualny reszta dostała sową i bea dostała emailem bo o to prosiła że jest jej łatwiej

to jak sie znalazł..na forum??
ja na gg miałam
i do bea tez mailem wysłałam...

Offline

 

#188 2011-10-09 22:05:04

bo.miśka

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 249
Punktów :   11 
WWW

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

danuta29 napisał:

norbijas napisał:

nie masz racji danuta..ta osoba .to problem..malo wiesz..badz udajesz ze nie wiesz..

Norbi - udawać to ja mogę w pracy, że wszystko jest ok, przykleić sobie słuzbowy uśmieszek i pracować. Tu nie mam potrzeby i ochoty na udawanie.  W każdym bądź razie dla mnie Kryśka nie jest problemem i nawet z sentymentem ją wspominam.

W kwestii linku - był przez krótką chwilę. Nie pamietam kto go tam podał, ale szybko zniknął. Chyba to było dla osób, które nie mają gg......

sprawa xl740....osoba....kreci..lawiruje...dostaje adres...jakby to byl staly czlonek ekipy..
link byl na watku...niewazne ile byl..kazdy moze tu zajrzec...

kurcze norbi weź wyluzuj, przyszedł wyszedł i co z tego, nie znam człowieka, wiem tylko że dostał bana jak my trzy,
poza tym kurcze masz coś do człowieka pisz do niego,
bo tu znowu piszesz na Berdyczów!!
sorry ale męczące to jest
mi ten Ktoś nie przeszkadza i nie zamierzam się czepiać bo nie mam czego
taka inwigilacja, podejrzenia i temu podobne temu zachowania - do czego dążysz? bo jakis cel musisz mieć , wyjaw go i tyle.


Żółta krowa w kropki bordo żuła trawę kręcąc mordą,
w Szczebrzeszynie w koniczynie usłyszała o twym czynie
chrząszcze brzmią już o tym w trzcinie i już trąbią słonie w gminie
a stół z powyłamywanymi nogami na to: niemożliwe

Offline

 

#189 2011-10-09 22:06:33

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

bo.miśka napisał:

no ale że co??
nareszcie mogę pisac bez zastanawiania się czy sie komus podoba czy nie
więc dławienie się i inne oplucia będa tu na porządku dziennym
lojalnie uprzedzam żeby potem nie było jakichs pretensji że niby komus coś się zalało, pobrudziło, owiórkowało
nie ma tak, nie przygotowani WYSTĄP i po śliniaki MARSZ
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … IhlkVPECoz

Tu o śniniakach...tam o pieluchach...chyba się pochlastam

Offline

 

#190 2011-10-09 22:06:52

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

lidka013 napisał:

Soldati napisał:

Większość ludzi dostała link na gg Norbi tez ale chyba jego numer nieaktualny reszta dostała sową i bea dostała emailem bo o to prosiła że jest jej łatwiej

to jak sie znalazł..na forum??
ja na gg miałam
i do bea tez mailem wysłałam...

no wlasnie jak....to jest pytanie...

Offline

 

#191 2011-10-09 22:10:39

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

Słuchajcie...albo ma to być miejsce na miłe spotkania....albo podejrzenia ...do cholery....wkurzyłam się już

Offline

 

#192 2011-10-09 22:12:14

 Soldati

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

lidka013 napisał:

Soldati napisał:

Większość ludzi dostała link na gg Norbi tez ale chyba jego numer nieaktualny reszta dostała sową i bea dostała emailem bo o to prosiła że jest jej łatwiej

to jak sie znalazł..na forum??
ja na gg miałam
i do bea tez mailem wysłałam...

Ja nie podawałem go publicznie bo nawet czasu na to nie miałem


http://img683.imageshack.us/img683/7937/53978211.jpg

Czy moje "nie chcę" wymaga uzasadnienia? Czy muszę się tłumaczyć z tego, że "nie chcę"? Czy nie wystarczy sam fakt: nie chcę?

Offline

 

#193 2011-10-09 22:12:51

agusblu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 11
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

bea22medea1 napisał:

bo.miśka napisał:

no ale że co??
nareszcie mogę pisac bez zastanawiania się czy sie komus podoba czy nie
więc dławienie się i inne oplucia będa tu na porządku dziennym
lojalnie uprzedzam żeby potem nie było jakichs pretensji że niby komus coś się zalało, pobrudziło, owiórkowało
nie ma tak, nie przygotowani WYSTĄP i po śliniaki MARSZ
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … IhlkVPECoz

Tu o śniniakach...tam o pieluchach...chyba się pochlastam

    hihi... no widzisz Beacia, ja też się zastanawiam o co biega z tymi dziecięcymi sprawami? hm... pewnie coś na rzeczy musi być, skoro tyle o tym mowa... hihi...

Offline

 

#194 2011-10-09 22:13:01

norbijas

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 29
Punktów :   -2 

Re: Powalentynkowi

bo.miśka napisał:

norbijas napisał:

danuta29 napisał:


Norbi - udawać to ja mogę w pracy, że wszystko jest ok, przykleić sobie słuzbowy uśmieszek i pracować. Tu nie mam potrzeby i ochoty na udawanie.  W każdym bądź razie dla mnie Kryśka nie jest problemem i nawet z sentymentem ją wspominam.

W kwestii linku - był przez krótką chwilę. Nie pamietam kto go tam podał, ale szybko zniknął. Chyba to było dla osób, które nie mają gg......

sprawa xl740....osoba....kreci..lawiruje...dostaje adres...jakby to byl staly czlonek ekipy..
link byl na watku...niewazne ile byl..kazdy moze tu zajrzec...

kurcze norbi weź wyluzuj, przyszedł wyszedł i co z tego, nie znam człowieka, wiem tylko że dostał bana jak my trzy,
poza tym kurcze masz coś do człowieka pisz do niego,
bo tu znowu piszesz na Berdyczów!!
sorry ale męczące to jest
mi ten Ktoś nie przeszkadza i nie zamierzam się czepiać bo nie mam czego
taka inwigilacja, podejrzenia i temu podobne temu zachowania - do czego dążysz? bo jakis cel musisz mieć , wyjaw go i tyle.

wyjawie a co mi tam....moge miec powazne problemy realne....jeszcze jakies pytania...

Offline

 

#195 2011-10-09 22:13:26

marta861114

Zdający egzamin

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 89
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

sie cofnelam i poszukalam, link do forum byl podany przez 4 min na glownym forum
ale teraz nie ma co o to sie czepiac, byl podany to byl i tego juz nie zmienimy

Offline

 

#196 2011-10-09 22:13:54

bo.miśka

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 249
Punktów :   11 
WWW

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

lidka013 napisał:

Soldati napisał:

Większość ludzi dostała link na gg Norbi tez ale chyba jego numer nieaktualny reszta dostała sową i bea dostała emailem bo o to prosiła że jest jej łatwiej

to jak sie znalazł..na forum??
ja na gg miałam
i do bea tez mailem wysłałam...

no wlasnie jak....to jest pytanie...

kurna chata, bo zacznę żałować że nie ma tutaj MODA który zabanował by Ciebie za marudzenie!! ;P
podejrzewam że taki jest twój cel:obrzydzić nam to miejsce
przecież miałeś trwać tam na posterunku
sorry norbi , nie mam siły na takie jazdy
po co to komu się pytam ?????


prosze o wyraźniejsze zaznaczenie linku do strony ponieważ mało się wyróżnia w podpisie  [admin rawena]


Żółta krowa w kropki bordo żuła trawę kręcąc mordą,
w Szczebrzeszynie w koniczynie usłyszała o twym czynie
chrząszcze brzmią już o tym w trzcinie i już trąbią słonie w gminie
a stół z powyłamywanymi nogami na to: niemożliwe

Offline

 

#197 2011-10-09 22:14:01

rawena5

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 296
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

norbijas napisał:

no wlasnie jak....to jest pytanie...

Bardzo proszę by to forum było uwolnione od trollowania i napuszczania, chcesz tego czy nie, xj jest tu z nami i tego nie zmienisz, jeśli podpadnie, wyleci jak każdy kto nie okaże się zasługiwać by być na tym forum.
A na  razie, zostawmy, przeczekajmy...
Skończy się czas banicji, ludzie wrócą na główne forum, chociaż to na pewno troszkę je zastąpi, bo tacy  ludzie jak Miśka i Zielona zasługują na to by z nimi być a przez popaprane smarkule wstępu na  stare śmieci nie mają...
I szacun dla nich za posiadanie własnego zdania...........


gg 9155520

Offline

 

#198 2011-10-09 22:16:43

bea22medea1

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

rawena5 napisał:

norbijas napisał:

no wlasnie jak....to jest pytanie...

Bardzo proszę by to forum było uwolnione od trollowania i napuszczania, chcesz tego czy nie, xj jest tu z nami i tego nie zmienisz, jeśli podpadnie, wyleci jak każdy kto nie okaże się zasługiwać by być na tym forum.
A na  razie, zostawmy, przeczekajmy...
Skończy się czas banicji, ludzie wrócą na główne forum, chociaż to na pewno troszkę je zastąpi, bo tacy  ludzie jak Miśka i Zielona zasługują na to by z nimi być a przez popaprane smarkule wstępu na  stare śmieci nie mają...
I szacun dla nich za posiadanie własnego zdania...........

No i doczekałam się...wredoto...zrób tu porządek

Offline

 

#199 2011-10-09 22:17:14

danuta29

Członek ekipy

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 30
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

bea22medea1 napisał:

Słuchajcie...albo ma to być miejsce na miłe spotkania....albo podejrzenia ...do cholery....wkurzyłam się już

A ja przy tobie...... Święte słowa.......
Nie wiemy kto to XJocik i jakoś nie nęci mnie by się dowiadywać, skoro chce być X - niech będzie. Jeśli wchodzi w rzeczowe i watkowe rozmowy, nie czyniąc spustoszenia - to w czym rzecz.....
No chyba, że grupa jest hermetyczna......

Offline

 

#200 2011-10-09 22:19:40

 Soldati

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 47
Punktów :   

Re: Powalentynkowi

danuta29 napisał:

bea22medea1 napisał:

Słuchajcie...albo ma to być miejsce na miłe spotkania....albo podejrzenia ...do cholery....wkurzyłam się już

A ja przy tobie...... Święte słowa.......
Nie wiemy kto to XJocik i jakoś nie nęci mnie by się dowiadywać, skoro chce być X - niech będzie. Jeśli wchodzi w rzeczowe i watkowe rozmowy, nie czyniąc spustoszenia - to w czym rzecz.....
No chyba, że grupa jest hermetyczna......

Zgadzam się niepotrzebne zamieszanie się tworzy i dziwne insynuacje przez jakieś głupie domysły to denerwujące i psuje wszystkim humor....


http://img683.imageshack.us/img683/7937/53978211.jpg

Czy moje "nie chcę" wymaga uzasadnienia? Czy muszę się tłumaczyć z tego, że "nie chcę"? Czy nie wystarczy sam fakt: nie chcę?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VlaĹĄim nĂĄdrĹže na technologickĂŠ tekutiny https://rushmore.pl